מאמרים וקטעי עיתונות

גרפולוגיה הליך משלים בבדיקות פוליגרף

בבדיקה גרפולוגית נעשים איתור וניתוח של מאפיינים בכתב יד אישי, למציאת מידע אודות אישיותו של הכותב, מצבו הרגשי, תכונותיו וכישוריו. למעשה, ניתן לומר כי זהו סוג של ניתוח פסיכולוגי, המסתמך על כתב היד כחלון הצצה אל תוך הנפש והלך הרוח בעת הכתיבה

אמצעי חקירה המשמשים חוקר פרטי המסתייע בפוליגרף

ההתפתחות בשנים האחרונות כללה מגוון רחב של שינויים שכוללים גם שימוש בפוליגרף כאמצעי ממשי לגילוי עבירות שונות עבור חוקרים במשטרה או בשירותי הביטחון השונים, כמו גם גם בתחום החקירות הפרטיות. אך כניסתו של הפוליגרף לחדר החקירות, היא לא השינוי היחיד.

קרא עוד>

בלש

לקבלת רישיון לפתיחת משרד חקירות, על הבלש להציג לפנות למשרד המשפטים, ולהוכיח לפניהם ניסיון מוכח של 5 שנים לפחות כחוקר פרטי מורשה!
קראו למה דרישות אלו נועדו להבטיח את איכותם המקצועית והאישית של בלשים, ומה אתם חייבים לדעת אודות מלאכת הבילוש שמספקים משרדי חקירות, בטרם תפנו אליהם.

קרא עוד >

בודקי פוליגרף

בודקי פוליגרף מסתמכים על תגובות פיזיולוגיות בלתי רצוניות של האדם הנבדק. התגובות הללו המתרחשות כשהוא אינו דובר אמת. בקיצור: הגוף לא יודע לשקר.
על פי מחקרים בתחום, אין אדם, גם השקרן הטוב ביותר, שיוכל לרמות בפוליגרף. קראו איך בודקי פוליגרף עושים זאת, על מה הם מסתמכים ומה חשוב לדעת לפני.

Read More

חקירות פרטיות

מי בעצם צריך חקירות פרטיות?
למה מקצוענות וניסיון הם הדרך הנכונה לפתרון הבעיה?
למה כל חקירה מצריכה מכשור מתקדם שהוא הערובה להצלחה? וגם: מהם סוגי החקירות השונים ואיך הם מהווים פיתרון לכל מצוקה.

קרא עוד>

מכונת אמת

כל מה שרציתם לדעת על על מכונת אמת ולא היה לכם את מי לשאול, כולל: כיצד מתנהלת הבדיקה במכונות אמת? מהם אותם מדדים שיש לבדוק?
מתי נעזרים בבדיקה במכונת אמת? איך מכיילים את המכונה שתזהה אמת? וגם: איך יכולים גל-אור חקירות פוליגרף להוכיח לכם שלשקר אין רגליים...

קרא עוד >

מאמרים

וסיפורים

שפורסמו

 

גל אור

צרו עימנו קשר  | נייד- 052-2717833